Aile Diş Merkez Şubesi:

Aile Diş Merkez Şubesi, İstanbul'da diş hekimliği alanında en iyi hizmeti sunan kliniklerden biridir. Deneyimli ve uzman diş hekimleri ile her türlü diş probleminize çözüm sunan Aile Diş Merkez Şubesi'nden randevu almak için:

Çalışma saatleri:

Hafta içi: 09:00 - 19:00
Cumartesi: 09:00 - 14:00

Hizmetlerimiz

 • Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

  Ağız, diş ve çene cerrahisinde ağız içerisindeki dil, yanak, dudak, tükürük bezleri ve benzeri tüm yumuşak dokuların, dişlerin, çenelerin ve çene ekleminin her türlü rahatsızlığının ve hastalığının teşhisi ve cerrahi tedavileri gerçekleştirilir. Ağız, diş ve çene cerrahisinde yapılacak olan işlemin tipine ve hastanın durumuna göre işlemler lokal anestezi, bilinçli sedasyon ya da genel anestezi altında yapılabilmektedir.

 • Implant

  İmplant eksik dişlerin tedavisinde kullanılan ve çene kemiğinin içine yerleştirilen titanyumdan yapılmış vidalardır. Bu vidaların üzerine diş protezi yerleştirilir. İmplant tedavisinin diğer tedavilere avantajı komşu dişlere zarar verilmez.

 • Ortodonti - Diş Telleri

  Dişler üzerinde oluşan bazı bozukluklar, ortodonti diş teli tedavisi ile düzeltilebilir. Ortodonti diş teli tedavisi ve diş teli çeşitleri ile sadece diş yapısındaki bozukluklar giderilmez. Bu tedavi sayesinde çene yapısında oluşan bozukluklar da giderilir.

 • Estetik Diş Hekimliği

  Estetik diş hekimliği veya kozmetik diş hekimliği, estetik ve kozmetik yönümlü diş hekimliği dalıdır. Genellikle dişlerin ve diş etlerinin ve/veya ısırığın görünümünü (mutlaka işlevselliği olmasa da) iyileştiren herhangi bir diş tedavisine atıfta bulunmak için kullanılır.

 • Zirkonyum Kaplama

  Zirkonyum diş kaplama, estetik ve dayanıklılığın mükemmel bir bileşimidir. Zirkonyum, dişlerinizi kaplamak için kullanılan son derece dayanıklı ve doğal görünümlü bir malzemedir. Bu kaplamalar, diş rengi ve şeklini düzeltmek, çürümüş veya hasar görmüş dişleri restore etmek veya gülümsemenizi güzelleştirmek için kullanılır.

 • Gülüş Tasarımı

  Gülüş tasarımı, estetik diş hekimliği denilince akla gelen ilk kavramlardan birisidir. Çeşitli sebeplerden ötürü estetik açıdan görünümü bozulan diş ve diş etlerinin hastaların yüz şekilleri ve ihtiyaçları da göz önünde bulundurularak olabildiğince doğal ve güzel bir görünüme kavuşturulması işlemidir. Gülüş tasarımı, multi-disipliner bir yaklaşım olup, birden fazla dental işlemi bir arada bulundurmaktadır.