Diş Beyazlatma - Bleaching | Özel Aile Diş

Diş Beyazlatma – Bleaching

Diş beyazlatma – bleaching, dişlerin yapısında (mine ve dentin tabakasında) oluşan iç ve dış renklenmeleri giderme ve dişlerin renk tonunu açma işlemidir. Diş rengi de göz rengi ve saç rengi gibi kişiye özgüdür. Diş beyazlatma – bleaching işlemi, dişlerdeki yaşlanma belirtilerine tersine çeviren ve kahve, şarap, çay ya da sigara gibi çeşitli dış etkenlerin yıllar içerisinde dişlerde oluşturduğu lekeleri gideren estetik bir işlemdir. Diş beyazlatma – bleaching işlemi, klinik ortamda ya da kişiye özel aparat ile evde yapılabilir. İlk olarak, hangi tedavi yönteminin size uygun olduğunu öğrenmek için mutlaka diş hekiminize başvurmalısınız.

Diş Beyazlatma – Bleaching Avantajları

Her ne kadar düzenli olarak dişinizi fırçalasanız da istediğiniz bembeyaz diş yapısına kavuşamayabilirsiniz. Tam da bu noktada daha beyaz dişlere kavuşmak isteyen hastalar için geliştirilen diş beyazlatma – bleaching yöntemi daha modern, güzel, sağlıklı dişlere kavuşmanıza ön ayak olmaktadır. Doğal diş estetiğini önemseyen ve buna bağlı olarak uygulanan bu yöntem estetik gülüşü kısa sürede kazınmanıza olanak sağlar.

Diş beyazlatma – bleaching işleminin pek çok avantajı bulunmaktadır, bunlar:

  • Klinik ortamında diş hekimleri tarafından uygulanan bir yöntem olan diş beyazlatma – bleaching, günümüz şartları altında gelişen teknolojilerle birlikte başarı oranı yükselen ve güvenilir bir diş beyazlatma yöntemi olarak öne çıkmaktadır.
  • Diş beyazlatma – bleaching yöntemi ile dişlerin daha sağlıklı olması sağlanır.
  • Oldukça etkili ve faydalı olan diş beyazlatma – bleaching yöntemi genel olarak, tek seansta sonuç verirken, renklenmenin derecesine göre seans sayısı artabilir.
  • Diş beyazlatma – bleaching yöntemi, oldukça uzun ömürlüdür.
  • Diş beyazlatma – bleaching yöntemi ile dişler eski formuna kavuşturulur.

Diş Beyazlatma – Bleaching Fiyatları

Diş beyazlatma – bleaching fiyatları, hastanın ihtiyacına göre değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda, diş beyazlatma – bleaching fiyatları, hastanın diş yapısına göre de değişkenlik göstermektedir. Bu sebeplerden ötürü, diş beyazlatma – bleaching fiyatları hakkında net ve sabit bir bilgi vermek doğru değildir. Diş beyazlatma – bleaching fiyatları hakkında daha ayrıntılı ve daha detaylı bilgi alabilmek için Aile Diş Polikliniği ile iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz.